Začněte zde

Základní informace na jednom místě

Ahoj! Zdraví vás Robert a Kristýna. Jsme dva dobrodruzi, kteří opustili pohodlí komfortní zóny a vydali se objevovat svět. Chcete vědět, pro koho a proč tento blog píšeme? Čtěte dál!

Proč blog píšeme?

Chceme naším příběhem inspirovat ty, kteří zvažují něco podobného a hledají odvahu udělat první krok. Chceme sdružovat všechny se zájmem o digitální nomádství a vytvořit online komunitu stejně naladěných lidí. Chceme pomáhat ostatním na cestě za svými sny.

Pro koho blog píšeme?

Píšeme pro lidi, kteří chtějí více cestovat a osvobodit se od pracovních závazků, které je drží na jednom místě. Sdílíme zkušenosti v online podnikání a vydělávání pomocí internetu. Naše příspěvky budou pravděpodobně zajímat všechny, kteří:

 • se zajímají o digitální nomádství
 • touží více cestovat a poznávat svět
 • chtějí odhalit cestovatelské vychytávky a hacky
 • chtějí propojit práci na internetu a cestování
 • hledají inspiraci a motivaci k provedení změny
 • chtějí být součástí rychle rostoucí komunity pro digitální nomádství

Co je digitální nomádství?

Vezměme to pěkně od základů. O tomhle tématu budeme psát nejčastěji. Patří se tedy jasně definovat, co digitální nomádství je a k čemu je to vlastně dobré:

Digitální nomádství je životní styl, který využívá internet k vytvoření finančního příjmu nezávislého na konkrétní geografické lokalitě a díky tomu umožňuje svobodné cestování, které je obvykle vázané pouze na dobré internetové připojení.

Proč milujeme digitální nomádství?

Milujeme svobodu. Baví nás cestovat. Chceme objevovat úžasné kouty světa. Rádi poznáváme nové a inspirativní lidi. A chceme to všechno najednou. Využíváme k tomu internet, různé aplikace, vymoženosti a hacky. Chceme maximálně „podojit“ moderní technologie. Chceme, aby nám internet čas dával a ne bral.

Chcete se také stát digitálním nomádem?

Nebudeme vám lhát. Není to zadarmo. Digitální nomádství vyžaduje odvahu, vytrvalost a silnou motivaci. Co ale může být víc motivující než vidina naprosté svobody v tom, co děláte, kam jedete, kde a s kým trávíte život?

Možná si ale říkáte, že zrovna pro vás je něco takového nemožné. Pravděpodobně však nemáte pravdu. Na tomto blogu budeme sdílet příběhy úspěšných digitálních nomádů, kteří začínali od nuly. Uvidíte, kdo jsou, co máte společného, v čem jste již nyní napřed, a hlavně, že je to možné!

Jaký je další krok?

Začněte tím, že se přidáte do naší rostoucí emailové komunity. Je to zdarma a kdyby vás to náhodou omrzelo, můžete se vždy odhlásit. Členstvím v emailové komunitě získáte:

 • PDF návod „Jak se stát digitálním nomádem“
 • Pravidelné kvalitní čtení o digitálním nomádství
 • Příběhy a videa ze života digitálních nomádů
 • Možnost individuálního koučingu přes Skype nebo Facetime
 • Kopanec do zadku, díky kterému si brzo dáme High-Five někde na thajské pláži

„Naší misí je ukazovat, že to jde. Když jsme to zvládli my, tak to zvládnete taky!“

Kristýna

Udělej první krok:Staň se součástí rostoucí emailové komunity

Nespamujeme a Váš email nikomu nedáme!